איך בודקים מידת טבעת לפני הצעת נישואין

0 תגובות אחרונות
|
תכשיטי ברקוביץ
|
מאי 2, 2022
מידת טבעת אירוסין

וואו! איזו התרגשות. הצעת הנישואין עומדת לקרות ממש בקרוב. כבר יש לוקיישן להצעה, כל החברים כבר מעודכנים, כל החברות מתאפקות שלא לגלות אבל חסר רק דבר אחד – הטבעת.

בכל הצעת נישואין רגע שליפת הטבעת הוא רגע שיזכרו אותו לעוד הרבה שנים ולכן הוא חייב להיות מרשים ומרגש. איך עושים את זה? על ידי בחירת טבעת אירוסין מיוחדת. אבל איך אפשא לעשות את זה כשצריך לבחור טבעת אחת מתוך מגוון רחב של טבעות אירוסין?

סגנונות של טבעות אירוסין

לפני שמודדים את טבעת האירוסין, צריך לבחור סגנון מסוים. למרות שתמיד אפשר להחליף את הטבעת אם היא מתאימה, אך הרבה יותר מרגש זה לקבל טבעת שמתאימה בדיוק מבחינת העיצוב, הסגנון והמידה.

כשתעמדו מול מגש טבעות האירוסין בחנות או שתגללו בין טבעות אירוסין שונות באתר, לא תופתעו לגלות שהמגוון הוא עצום ותצטרכו לבחור בין סוגי שיבוצים שונים (פאווה, סוליטר, וינטאג’ ועוד), סוגי אבנים שונות (יהלומים, פנינים ואבני חן) וסוגי מתכות שונות (זהב, זהב לבן, זהב אדום).

אז איך בכל זאת מצליחים לבחור את טבעת האירוסין האחת והיחידה? יש האומרים שתחושת הבטן עוזרת מאוד והם הולכים עם הטבעת שמרגשת אותם במיוחד, יש כאלה שמבקשים מבני המשפחה או מחברה קרובה לעזור בבחירת הטבעת ויש כאלה שמקשיבים לרמיזות ולהכוונה של בת הזוג לגבי הטבעת שהיא רוצה לקבל.

מדידת טבעות אירוסין

אם חשבתם שעברתם את המשוכה הקשה של בחירת טבעת אירוסין, דעו שעומדת לפניכם משוכה נוספת והיא בחירת המידה הנכונה של טבעת האירוסין.

הרי אם אתם בוחרים את הטבעת לבד, איך תדעו לעשות את הבחירה הנכונה ולא תפספסו את המידה? היות ואתם לא הראשונים הנקלעים למצב הזה ואתם לא רוצים לראות את בת הזוג נבוכה כשהיא משחילה את הטבעת על האצבע ומגלה שהיא קטנה מדי.

מדידת טבעת אירוסין

מדידת טבעת אירוסין

את אי הנעימות הזו ניתן לפתור בכמה דרכים למדידת טבעות אירוסין:

  1. מדידה בזמן שינה – יש כאלה המנצלים את שעות הלילה בהן בת הזוג ישנה ואז הם מודדים טבעת שונה, לוקחים אותה אל החנות ואומרים לצורף “תעשה לי טבעת אירוסין בדיוק במידה הזו”.
  2. “השאלה” של טבעת קיימת – יש כאלה “השואלים” טבעת שלא בשימוש ומחזירים אותה לאחר שהצורף לקח את המידה עבור טבעת האירוסין.
  3. “השאלה” של אצבע מחברה או בת משפחה – לאמא של הכלה המיועדת או לחברה שלה יש אצבעות די דומות, תוכלו להיעזר בהן בכדי לגלות את המידה המתאימה.
  4. שימוש באפליקציה למדידת טבעות – מניחים את הטבעת על מסך הטלפון והאפליקציה תציג את גודל הטבעת שנמדד.
  5. שימוש בחוט או סרט מדידה – בעזרת סרט מדידה או חוט תפירה מקיפים את האצבע ומודדים את ההיקף שלה. את התוצאה יש להמיר מסנטימטרים למ”מ ולומר לצורף כי הטבעת צריכה להיות בקוטר של 16 מ”מ, לדוגמה. היתרון בשיטה הזו היא הדיוק המושלם, אך חיסרון מצד שני הוא בצורך לקבל את הסכמת הכלה למדידה מה שמבטל את אלמנט ההפתעה שבהצעת האירוסין.
  6. פשוט להציע לבחור בעצמה – אם אפשר לפשט דברים אז למה לא להציע לכלה להגיע יחד איתך לצורף, למדוד את גודל הטבעת ולחכות על ההצעה? נכון, גם כאן אלמנט ההפתעה מתפספס אך הידיעה שטבעת האירוסין תשב בול על האצבע שווה הכל.

 יועצי המכירה שלנו ישמחו לייעץ לכם ולעזור לכם למצוא את העיצוב המושלם בגודל המתאים לטבעת אירוסין שתרגש כל כלה וכל חתן.

שיהיה במזל! אנחנו כמובן נשמח להיפגש שוב כשתבחרו טבעות נישואין

תגיות

כתיבת תגובה