איך בוחרים תליון יהלומים?

0 תגובות אחרונות
|
תכשיטי ברקוביץ
|
מרץ 6, 2022
איך לבחור תליון טיפה יהלומים

אין מישהי בעולם שתגיד לא להצעה לקבל תכשיטי יהלומים…. ואפשר להבין למה. יהלום הוא נצחי ומשתלב היטב עם כסף ועם זהב ואפשר לשלב אותו בטבעת או בשרשרת או בצמיד. הפעם בחרנו להתמקד בתליון יהלומים בשרשרת ולתת לכם טיפים איך בוחרים תליון יהלומים בשביל שתקבלו (או תתנו) את התכשיט המושלם.

למה חשוב לשים לב כשבוחרים תליון יהלומים:

בכל בחירה של תכשיטי יהלומים חשוב לשים דגש קודם על ליהלום- לאיכות שלו מבחינת צבע, בהירות, סוג החיתוך והמשקל. לאחר מכן יש לבחור את הצורה המתאימה של היהלום – אם רוצים תליון עגול יהלומים או תליון טיפה יהלומים ולהתאים את הסוגר של התליון בהתאם.

אפשרות אחת היא לגשת לחנות של תכשיטי יהלומים ולבדוק מה הם מציעים ואז לבחור את התכשיט שאתם אוהבים- את השרשרת עם תליון היהלומים המושלם, ואפשרות נוספת היא להבין קצת על סוגי התליונים השונים ולהגיע עם ידע לנות בכדי לבחור את התכשיט שהוא לא רק יפה אלא גם יחזיק מעמד לאורך שנים ויהיה איכותי ומרהיב.

החליטו מראש על גודל היהלום, על צורת היהלום, אם יש צבע מסוים שאתם אוהבים יותר (כן, יש יהלומים בצבעים שונים) וכמובן בחנות עצמה הקפידו לבדוק את החיתוכים המדויקים ואת הסוגרים וצורת הסוגר של השרשרת. חשוב שתדעו גם אם אתם מעוניינים בשרשרת זהב ואיזה סוג של זהב- ככל שתגיעו מוכנים יותר ומגובשים יותר בדעה ובהבנה שלכם כך יהיה לכם קל יותר לרכוש את שרשרת היהלום המושלמת עבורכם.

השילוב המנצח- יהלומים וזהב:

הבחירה בשרשרת זהב לשילוב עם תליון טיפה יהלומים או כל צורה אחרת של תליון יהלומים הוא השילוב המומלץ ויש לכך כמה סיבות. כמובן שחשוב להקפיד על החיתוך של היהלום שקובע את מידת ההשתקפות שלו והצבע בהתאם אך אם בחרתם בשילוב עם זהב , הזהב יעניק לאבן היהלום ברק מיוחד וישתקף עליו בגווני זהוב מה שיהפוך את התכשיט לבוהק ומרשים עוד יותר.

בשילוב של סוג הזהב עם גודל היהלום יש לקחת בחשבון את התקציב שכן גם זהב אמיתי ככל שיש יותר ממנו המחיר עולה וגודל היהלום משפיע על המחיר בהתאם. אם אתם לא מוכנים להתפשר על היהלום אבל התקציב שלכם מוגבל- תמיד תוכלו לשלב אותו עם כסף אמיתי אך במקרה הזה יש להקפיד על יהלום גדול יותר בכדי שיהיה נגלה לעין ולא יעלם בתוך הכסף.

הקפידו על גודל יהלום שתואם לעובי השרשרת על מנת שהשרשרת לא תהיה דקה מדי עם אבן יהלום גדולה יותר שהתוצאה תהיה מראה לא פרופורציונאלי ואפילו יעמיס על משקל השרשרת. נסו מספר שילובים עד שתגיעו לעובי הרצוי של השרשרת וגודל רצוי של היהלום לפני שתוותרו על השילוב המוצלח של זהב ויהלומים.

אל תשכחו את הסוגר!

בחירת סוגר לתכשיט חשוב לא פחות שכן הוא זה שישמור על היהלום במקומו וידאג שלא יזוז או יפול חלילה אך חשוב שלא יסתיר את האבן אלא יחזיק אותה במקומה ויראה את יופיה.

תגיות

    כתיבת תגובה