איך מזהים שעון יוקרה אמיתי

0 תגובות אחרונות
|
תכשיטי ברקוביץ
|
מרץ 6, 2022
איך מבחינים אם שעון אמיתי

שעון יד יוקרתי הוא לא רק פריט אופנתי הוא גם סמל סטטוס של ממש. בעוד יש גברים ונשים שיסתפקו בשעון יד פשוט או חיקוי של שעון יוקרתי, יש שתמיד ירצו לוודא שמדובר במותג ושלא מרמים אותם ומוכרים להם חיקוי זול. נכון, על שעוני certina  או שעוני TISSOT מקוריים סביר להניח שתשלמו הרבה יותר וגם אם חפצה נפשכם בשעון ראדו אמיתי הוא יעלה לכם הרבה יותר מהחיקוי- אבל הוא גם איכותי יותר, עמיד ומקורי.

איך תזהו אם מדובר בשעון יוקרה אמיתי ולא בחיקוי זול?

הרבה פעמים מציעים לכם לקנות שעון יוקרתי אבל בעצם מדובר בחיקוי זול. יש הרבה מאוד זיופים בשוק שעוני היוקרה וגם אביזרים נלווים- כולם מזויפים. שעון ראדו, שעון CERTINA וגם שעוני TISSOT המוכרים והאהובים יכולים לעלות לכם הרבה ויכולים לעלות לכם קצת אבל לגרום לכם להרבה כאב לב. אז איך תזהו אם מדובר בשעון יוקרה אמיתי או בחיקוי זול?

קבלו את ארבעת ההבדלים העיקריים לבדיקה אם מדובר בשעון יוקרה אמיתי או שעון יוקרה מזויף:

  • חפשו את ההטבעה של המותג על גבי השעון. זו לא אינדיקציה יחידה שכן גם בחלק מהשעונים המזויפים קיימת הטבעה אבל אן היא חסרה זו האינדיקציה הראשונה שמדובר בשעון מזויף.
  • ברוב השעונים ישנה גם הטבעה פנימית של המספר הסידורי של שעון ושנת הייצור של השעון- חפשו את המספר הסידורי. ליד המספר הסידורי נהוג להופיע מספר הדגם של השעון.
  • בדקו את איכות הזכוכית של השעון. שעון יוקרה איכותי עשוי מזכוכית עמידה במים. זו אחת הסיבות שהחיקוי יהיה זול יותר מכיוון שאינו עשוי מזכוכית עמידה במים אלא מזכוכית פשוטה שהכנסתה למים תהרוס את השעון.
  • שעון יוקרה אמיתי עשוי מחומרים אמיתיים איכותיים ומשובחים מה שהופך אותם לגדולים יותר פיסית וגם כבדים יותר יחסית על היד. בדקו את משקל השעון -החזיקו אותו וגם ענדו אותו על היד לצורך בדיקה. אם השעון מרגיש קל או אפילו קליל מאוד- רוב הסיכויים שמדובר בחיקוי שעשוי מחומרים פשוטים וזולים יותר.

אם אתם מאלה שמעוניינים בשעון יוקרה אמיתי ולא מוכנים אפילו לחשוב על לרכוש שעון יוקרה מזויף חשוב שתחליטו מראש איזה מותג אתם מעוניינים לרכוש אם שעון מבית שעוני Certina, שעון רולקס, שעוני TISSOT או כל מותג יוקרתי אחר ותרכשו אותו בחנות מוכרת של המותג. במידה ואינכם קונים בחנות בררו מול המותג איך לזהות סימנים ספציפיים של שעון מקורי.

תגיות

כתיבת תגובה