איך משלבים טבעות אבני חן ויהלומים

0 תגובות אחרונות
|
תכשיטי ברקוביץ
|
אפריל 10, 2022
טבעות אבני חן ויהלומים

טבעות אבני חן תמיד היו מרשימות במיוחד ובעלות נוכחות חזקה ועוצמתית, אך בעבר קהל היעד לטבעות אבני חן היה מצומצם יותר ממה שאנו רואים היום. 
בשנים האחרונות אנו רואים שתכשיטי אבני חן הופכים להיות יותר ויותר פופלרים בשוק התכשיטים המודרני, ואנו רואים עוד ועוד עיצובים חדשניים ושילובים של טבעות אבני חן יחד עם יהלומים, ושילובי צבעי זהב, בצורות ועיצובים פורצי דרך.

מה הופך שילוב של טבעות אבני חן ויהלומים לכל כך עוצמתי ונוצץ? 

אבני חן ידועות בתכונות ובסגולות אשר משוייכות עליהן, לכן טבעות עם אבני חן מביאות איתן מעבר לרק מראה אנרגטי ונוכחות עוצמתית, גם הרבה אופי לתוך התכשיט.
שילוב של יהלומים ביחד עם אבני חן נותן לאישה להרגיש, שהתכשיט שלה מביא איתו סגנון, אופי, ותשוקה נוצצת לכל סגנון ומראה שבו תבחרי.
טבעות אבני חן ויהלומים מספקים הרגשה יוקרתית ונוצצת ויכולות להתאים לאירועים שבו חשוב לכם להדגיש נוכחות, ותרצו לזרוח ולנצוץ באירוע. 

אילו סוגי אבני חן אפשר לשלב בטבעת?

ישנם מגוון סוגים של אבני חן שאפשר לשלב בטבעת, לכל אחת את הצבע שלה, הסגולות שלה והאופי שהיא מביאה איתה.
אילו הן אבני החן הנפוצות ביותר לתכשיטי יוקרה: אבן רובי, אבן אמרלד, אבן גארנט, אבן לשם (אופל),מורגנייט, אבן ספיר,אבן טופז, אבן אוניקס.

בחירת טבעת אבני חן ויהלומים

כאשר אתם מחפשים טבעת אבן חן לרכישה, התחילו בכך שקודם תחשבו על אבן החן בטבעת שכן היא הדבר הבולט ביותר, והיא זאת שתוביל את הטון,מומלץ לחשוב מה תרצו שאבן החן תשדר, ובהתאם לכך לבחור את אבן החן. לאחר מכן חשבו על צורת הטבעת אשר תרצו לרכוש, צבע הטבעת – זהב, זהב לבן, זהב אדום, וכמובן שילוב היהלומים בטבעת, כמות היהלומים , כמה קראט וסגנון שיבוץ היהלומים עם אבן החן. ניתן גם לשלב מספר אבני חן בטבעת, אך סוג הטבעת הנפוץ ביותר בעיקר כאשר מדובר על שילוב בין אבני חן ויהלומים הינה טבעת סוליטר, עם אבן חן  במרכז, בשיבוץ יהלומים מסביב.

טבעות אירוסין ואבני חן

אחת השאלות שלא הרבה גברים בטוחים בה, היא האם טבעת עם אבן חן אכן יכולה להיות טבעת אירוסין? 
והתשובה הפשוטה היא כן, ולא רק כן אלא שהיום טבעות אירוסין ואבני חן בשילוב שיבוץ יהלומים, הופכות להיות טרנד מאוד חזק, מלא בשיק וסטייל עכשוי ומודרני.
כמובן שכדאי וחשוב לקחת בחשבון את אופי הכלה, ואם זה סגנון התכשיטים שמדבר אליה, כמובן שאפשר להוציא את המידע עוד לפניי במספר דרכים, מדליקות ויצירתיות שרק יוסיפו עוד קצת פלפל וריגוש.

 

תגיות

כתיבת תגובה