איך מתאימים תכשיט לאיפור

0 תגובות אחרונות
|
תכשיטי ברקוביץ
|
מרץ 3, 2022
התאמת תכשיטים לאיפור

כאשר מגיעים להתאמת לבוש, סטייל וסגנון, ישנה חשיבות מכרעת בבחירת אלמנט האופנה ( אלמנט האופנה יכול להיות שמלה, חולצה, תכשיט, תסרוקת שנבחר, איפור מסוים או תכשיט) המוביל והדומיננטי שבו נרצה להתמקד, ובהתאם ליצור הרמוניה עם שאר פריטי הלבוש, התכשיטים האיפור והאקססוריז.

צבע התכשיט וסגנון האיפור

במידה ואתם לפניי אירוע, יציאה או בילוי, ובדיוק קניתם תכשיט מסוים שאתם ממש רוצים כבר לענוד אותו, או לחילופין חזרתם מהקניון עם סט איפור חדש ואתם כבר מחכות לעשות בו שימוש, זכרו קודם לבחור מה יהיה פריט שיוביל את הסגנון שלכם. לאחר שבחרתם את הפריט המוביל, התחילו ליצור התאמה בין הצבעים שאתם בוחרים, ונסו לגרום לפריט המשני להבליט את הפריט הדומיננטי, וזכרו שקונטרסט וניגודיות בין תכשיט לאיפור לרוב יעזור לכם להבליט את הפריט שתרצו שיהיה יותר דומיננטי, לדוגמא: במידה ובחרתם תכשיטי יהלומים עם נוכחות חזקה ואותם תרצו להבליט, בחרו באיפור עדין ורך אשר יגרמו לתכשיטים לנצוץ, זכרו שכדאי שגם צבעי האיפור ייצרו ניגודיות, לצבע התכשיט. מצד שני במידה והחלטתם על איפור סוחף ודומיננטי, יהיה כדאי לבחור תכשיטים אשר יוסיפו מעוף לסגנון האיפור,זכרו שלכל תכשיט יש אופי, וכל אבן משדרת אנרגיות, ותחושות, ולכן לפי אופי האיפור תוכלו להוסיף בעזרת התכשיט עוד תחושות, ואנרגיות למה שתרצו לשדר לאותו אירוע.

התאמת פריטי הלבוש, התכשיטים והאיפור לעונות השנה

לכל עונה בשנה יש ייחודיות משלה, וסגנונות בילוי אשר היא מביאה איתה, בחורף אירועים לרוב נעשים יותר במקומות סגורים, מזג האויר קריר וגשום, סגנון הלבוש כולל יותר שכבות, ואופי הלבוש מהודר יותר, לעומת עונת הקיץ שבה מזג האויר חם סגנון הבילוי הוא יותר בחוץ וכך גם סגנון הלבוש ופריטי האופנה לרוב יותר קלילים.
בעונת הסתיו והחורף כאשר מדובר על בילויים במקומות סגורים לרוב סגנון האיפור ירכיב צבעים בעליי אופי חם, וסגנון התכשיטים יהיו שרשראות עבות יותר, עם אבנים גדולות יותר, ותכשיטים גדולים וכבדים. לעומת עונות האביב והקיץ כאשר סגנון הבילוי בהרבה מקרים הינו בילוי באויר הפתוח, ולכן סגנון התכשיטים יהיה בעל אופי קל ועדין יותר לפעמים יהיו אלו תכשיטים כגון צמיד טניס יהלומים בעלי אופי ספורטיבי וסטייל יוקרתי עדין וקליל אשר מתאים לחודשי האביב והקיץ, 

 

 

 

תגיות

כתיבת תגובה