ניקוי תכשיטי יהלומים

0 תגובות אחרונות
|
תכשיטי ברקוביץ
|
מרץ 29, 2022
ניקוי תכשיטי יהלומים

אז עבר כבר זמן מה מאז שרכשתם/קיבלתם את תכשיט היהלומים, ואתם מבחינים שהיהלומים אינם נוצצים כבעבר, לא להילחץ זהו תהליך הגיוני וטבעי שקורה לתכשיטי יהלומים. ישנם מספר שיטות לניקוי תכשיטי יהלומים אשר יאפשרו לכם להחזיר במהירות את הברק והניצוץ לתכשיט.

  1. ניקוי תכשיט יהלומים באמצעות סבון כלים שיטה פשוטה ונפוצה אשר לוקחת מספר דקות ובכך תוכלו להחזיר את הניצוץ לתכשיט.
    שיטת הניקוי מתבצעת באמצעות כוס/קערה עם מים רותחים עם מעט מאוד נוזל כלים בתוכם והשריה של התכשיט בתוך הכוס/קערה (במידה והיהלום מודבק לתכשיט מומלץ לוותר על שיטה זו) לפרק זמן של 20 – 25 דקות, לאחר מכן עברו על התכשיט באמצעות מברשת לניקוי תכשיטים,ניתן להשתמש גם במברשת לניקוי פנים או מברשת שיניים. עברו עם היהלום בעדינות למשך מספר דקות בעיקר במקומות בו היהלום איבד ברק או שזיהיתם לכלוך.
  2. מטלית לניקוי תכשיטים – ניתן לרכוש מטליות אשר מותאמות לניקוי תכשיטים, ניקוי תכשיטים באמצעות מטלית צריך להתבצע באמצעות שפשוף עדין באיזורים בהם מזהים לכלוך על התכשיט, נקו את התכשיט עד אשר התכשיט יהיה שוב נקי ( במידה ושיטה זו לא צלחה מומלץ לחשוב על שיטת ניקוי שונה.
  3. ניקוי תכשיטי יהלומים באמצעות משחת שיניים – עוד שיטה שנשמעת מוזרה אך נפוצה מאוד. קחו כוס ערבבו מים יחד עם משחת שיניים לא כמות גבוהה מדיי (כמות המים צריכה להיות גבוהה בערך פי 2.5 מכמות המשחה) טבלו את המברשת לתכשיטים/מברשת פנים/ מברשת שיניים ונקו את התכשיט באזורים המלוכלכים.
    לאחר ניקוי התכשיט תנו לתכשיט להתייבש. לפניי שתענדו אותו שוב ותנצצו מחדש.
תגיות

כתיבת תגובה