רכישת יהלומים באינטרנט.

0 תגובות אחרונות
|
תכשיטי ברקוביץ
|
ינואר 16, 2022

בינינו? כל אחת צריכה לפחות תכשיט אחת משובץ ביהלום. טבעת אירוסין, תליון בשרשרת או עגילים יוקרתיים, יהלום מקפיץ את האיכות של כל תכשיט שתענדו. אם בעבר תכשיטים עם יהלומים עלו אלפי שקלים ואף עשרות אלפי שקלים היום ניתן למצוא תכשיטי יהלומים איכותיים ויוקרתיים במחירים זולים יותר. המחיר הנגיש מאפשר לכל אחת ולכל אחד להזמין תכשיטי יהלומים ואפילו לבצע את ההזמנה דרך הרשת.

הנגשת היהלומים לקהל הרחב:

בכדי לאפשר לרבות ורבים לרכוש תכשיטים משובצים ביהלומים הותאמו הקולקציות של התכשיטים. חלק מהשינויים שנעשו הם שיבוץ של מספר יהלומים קטנים במקום יהלום אחד גדול ויקר

יהלומים תמיד יהיו מילה נרדפת לעושר ולחיים הטובים. בשל מחירם הגבוה, לרוב הם אינם נגישים לציבור הכלל ולנשים יש בדרך כלל תכשיט אחד משובץ יהלומים שהוא טבעת האירוסין. המראה המתקבל הוא נוצץ ויוקרתי במחיר נמוך בהרבה מאשר תכשיט עם יהלום אחד גדול ויקר במיוחד. שינוי נוסף שנעשה בתחום הוא הנגשת הקנייה של היהלומים. קולקציות רבות מוצגות היום באתרי מכירה ברשת מה שמאפשר להתאים טבעת בגלישה מהירה, לבצע את הרכישה, לשלם בצורה מאובטחת ולקבל הביתה תכשיט יהלום חדש.

קניית יהלומים באינטרנט:

התקופה האחרונה הביאה אותנו למצב שכמעט כל דבר למדנו שניתן לבצע דרך רכישה אינטרנטית. חנויות פיסיות סגרו את שעריהן בשנתיים האחרונות ועברו למכור את המוצרים שלהם ואת הפריטים שלהם דרך חנויות מקוונות בלבד. אמנם לרכוש תכשיט משובץ ביהלום הוא לא כמו רכישה של תכשיט פשוט יותר גם מבחינת גודל העסקאות וגם מבחינת כמות העסקאות- אך בהחלט משתלם ליהלומנים להחזיק חנות אינטרנטית ולמכור יהלומים ותכשיטי יהלומים גם דרך הרשת.

להגנת הצרכן והחוק למכר מרחוק מגנים על צרכנים שרכשו תכשיטי יהלומים ברשת ומאפשרים החזר כספי בתנאים מסוימים. כמובן שחשוב לבדוק כל בית עסק לפני כל רכישה שמבצעים בו, בעיקר כשמדובר בתכשיט יקר.

  • קראו קצת על החנות, ממתי היא קיימת, אם יש המלצות או תלונות על היחס שלהם. אם אתם מכירים מישהו שרכש מהם בדקו את טיב התכשיט ואת טיב השירות. קראו ברשת, בדרו במדיה החברתית בכדי לא לגלות שנפלתם על ספק שלא נותן שירות כמו שצריך ולהתאכזב.
  • בדקו את איכות התכשיט- הספק מחויב לכתוב אם התכשיט הוא מכסף טהור או זהב טהור וכמובן לספק פרטים על היהלום עצמו שמשובץ בתכשיט. את המספר שמסמל את האיכות שת התכשיט חורטים בתוך התכשיט עצמו. האיכות הנפוצה ביותר של זהב הינה 14 קראט, כאשר מדובר בתכשיטים איכותיים עמידים ומומלצים לרכישה.
  • לאחר שבחרתם תכשיט ויהלום קראו את הפרטים על היהלום, בקשו תעודות על איכות ועל כך שמדובר ביהלום מקורי שעל הספק לשלוח ביחד עם התכשיט.

מכירה ורכישה של תכשיטי יהלומים ויהלומים ברחבי הרשת נהייתה מאוד פופולארית בשנים האחרונות והאתרים השונים מבטיחים קנייה מאובטחת של תכשיטים איכותיים. ההמלצה היא למצו אספק אמין ואיכותי עם מוניטין טוב וממנו לבצע את הרכישות של תכשיטי היהלומים שלכם באופן קבוע.

תגיות

    כתיבת תגובה