שעון: כל הסיבות למה צריך לקנות ממשווק מורשה בלבד

0 תגובות אחרונות
|
תכשיטי ברקוביץ
|
אוגוסט 20, 2017
watch

שעון: כל הסיבות למה צריך לקנות ממשווק מורשה בלבד

שעון

פעם קניתם שעון יד שניה בישראל או חדש מחו״ל והתקלקל לכם ולא היה למי לפנות או שהיה למי לפנות אך התיקון עלה כל כך יקר שלא היה שווה לכם לתקן זאת? הלכתם לקנות שעון מיבואן אך לא מצאתם שם מה שראיתם ואהבתם? אם עניתם נכון אז המאמר הזה בשבילכם , וננסה למצוא את הפתרון כיצד ניתן להימנע מהמקרים הללו אחת ולתמיד.

החלטתם להתחדש בשעון חדש בגלל אירוע מיוחד או סתם כי בא לכם להתחדש, ואתם מתחילים לחפש באינטרנט אחר חנות שבה תוכלו לרכוש את השעון החדש עם כל התוספות האפשריות ובמחיר הנמוך ביותר אז חשוב שתדעו פעם חשבנו שהסבתא שלנו לא כל כך הבינה מה שהיא תמיד הייתה אומרת אי אפשר לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה כי מי רוצה לאכול עוגה ולהשאיר אותה שלמה אם אני אוכל עוגה אני רוצה לגמור אותה, לא? אולי המשוואה היא לא כל כך נכונה וגם על זה אפשר קצת להתווכח אבל בהחלט הרעיון שעומד מאחורי המשוואה הוא בהחלט נכון, אי אפשר להנות ממשהו ולא לשלם אין דברים בחינם, בהקשר שלנו אם אנחנו מחפשים להתחדש בשעון חדש ומחפשים לקבל את כל התוספות האפשריות שהם בעיקר – אחריות ושירות במחיר זול כמו שאולי אפשר להשיג בחו״ל אז זה בלתי אפשרי.

מהסיבה הפשוטה כי אם נזמין מחול ששם בדרך כלל יותר זול במידה ויתקלקל לנו המוצר אין לנו לא אבא ולא אמא הדרך הנכונה היא ללכת למשווק מורשה מיבאונים רשמיים בישראל של כל המותגים אצל משווק מורשה אפשר להרוויח שני ציפורים במכה אחת גם מבחר גדול יותר מאשר יבואן רשמי – היות והמשווק מציע שעונים מממספר יבואנים רשמיים במקביל וגם אצלו ניתן להשיג מחיר יותר זול מהיבוא הרשמי של מותג מסויים היות ואצל המשווק המורשה יש תחרות סמויה בין יבואן אחד לשני ולכן המחיר הוא יותר זול אצל המשווק המורשה, כך ניתן להשיג גם מבחר גדול יותר מכל מקום אחר גם אחריות של יבואן רשמי וגם מחיר טוב יותר מכל מקום אחר בישראל.

אז עכשיו נכון סבתא שלנו צודקת אין דברים שנהנים מהם והם בחינם אבל בהחלט יש דברים שנהנים מהם בראש שקט ובמחיר שווה, אם בסופו של דבר נחשב אם נלך לקנות שעון מחו״ל נכון הוא עולה יותר זול אם הרבה מאמץ לדאוג מי יביא לנו אותו או סתם לנסוע לחו״ל בשביל להביא איתו [גם זה קורה :-)] אבל במידה והוא יתקלקל העלות של תיקון בארץ במקום שבאמת יודע לתקן שעונים יעלה לנו כבר יותר מהמחיר של השעון בישראל אז באמת לא חבל?

ותאמינו או לא שעון זה מוצר שצריך לתחזק במיוחד שעוני פרימיום עם מנגנון אוטומטי שמצריך תיחזוק מעת לעת.

אז הכי פשוט ללכת למשווק מורשה יותר מבחר, יותר אחריות, מחיר יותר טוב!

תגיות