תכשיטים לאירוע – 5 תכשיטים שיוצאו אותך נוצצת לאירוע

0 תגובות אחרונות
|
תכשיטי ברקוביץ
|
פברואר 15, 2022

לנשים בחירת בגדים לאירוע תמיד הופך לסוג של משימה, בחירת השמלה, האיפור, עיצוב הציפורניים וכמובן בחירת התכשיטים המתאימים לאופי הלבוש והאיפור, שיוסיפו למראה עוד ניצוץ וזוהר.
אספנו לכם 5 תכשיטים שיוסיפו עוד יוקרה, ויגרמו לך להרגיש זורחת ונוצצת באירוע.

  1. טבעת פס יהלומים – נותנת מראה מעודן לאצבע, ובוא בזמן גם מוסיפה יוקרה וניצוץ, לא מושכת את תשומת הלב מהשמלה או הלבוש אך פס היהלומים על הטבעת כן נותן דגש יוקרתי לכף היד ומוסיף ומשדרג את הלוק הכללי.
  2. עגילי יהלומים תלויים – סוג עגילים שמתאים מאוד לאירוע, יהלומים תמיד היו חבריה הטובים של האישה לכן עגילי יהלומים תלויים נותנות מימד פנסי סקסי יוקרתי ללבוש ולאיפור.
  3. צמיד בנגל יהלומים – צמידי בנגל ידועים בתור צמידים עם נוכחות מרשימה,  כאשר בוחרים בצמיד בנגל יהלומים לאירוע, בוחרים להבליט נוכחות, עוצמה ונשיות מתפרצת.
  4. תליון יהלום טיפה, במידה ומדובר בשמלה עם מחשוף, תליון יהלום טיפה ייתן מימד של עדינות לצוואר, יבליט את השמלה והמחשוף,ויוסיף תשוקה, אופי ויוקרה, למראה הכללי.
  5. שעון ראדו לנשים – שעוני ראדו הינם שעונים יוקרתיים שמוסיפים לכל לוק הרבה יוקרה וזוהר, כאשר יוצאים לאירוע עם שעון של ראדו צריך לקחת בחשבון שהרבה עינייים יהיו נשואות לעבר היד והשעון.
תגיות

כתיבת תגובה