תכשיטי גברים שנשים אוהבות

0 תגובות אחרונות
|
תכשיטי ברקוביץ
|
אפריל 24, 2022
תכשיטים לגבר שנשים אוהבות

תכשיטים הם מזמן לא נחלתן של נשים בלבד שכן גם גברים ידועים באהבה ובחיבה שלהם לתכשיטי יוקרה מטבעות דרך שרשראות ועד שעונים. הגברים אוהבים והשוק כמובן מציע בהתאם תכשיטים לגבר, תכשיטים לאישה, ותכשיטים שמתאימים לשני המינים וכל אחד יכול לבחור את מה שמתאים לו.

תכשיט לגבר- הרבה יותר מאקססורי ליופי:

אחד ההבדלים הגדולים והעיקריים בין תכשיטי גברים לתכשיטי נשים הוא שבהרבה מאוד מקרים נשים תבחרנה תכשיט שהוא אקססורי צבעוני להשלמת ההופעה או לנוי, כאשר אצל הדבר מדובר לרוב בתכשיט עם ערך סנטימנטלי ומשמעות.

רוב תכשיטי הגברים הם תכשיטים בעלי רגש כלשהו כמו טבעת שמסמלת זוגיות, שרשרת שקיבלו במתנה מבן משפחה אהוב שכבר לא איתנו או שעון חכם מלא בגאדג’טים מתקדמים. המטרה העיקרית גם כשמדובר על תכשיטים לאישה וגם כאשר מדובר על תכשיטים לגבר היא שהתכשיט יראה טוב וישלים את ההופעה ולכן גם אם מדובר בטבעת עם סמליות מיוחדת- חשוב שהיא תתאים לגבר שעונד אותה ושהוא יענוד אותה בשמחה ובגאווה ולא כי הוא חייב.

אילו תכשיטים לגבר הם התכשיטים הנפוצים ביותר?

תחת תכשיטי גברים ניתן למצוא שלושה סוגי תכשיטים נפוצים והם שעון, שרשרת וטבעת. בשלושת אלו ניתן לראות את ההבדלים המהותיים ולהבין מדוע תכשיטי גברים קיבלו קטגוריה משלהם ותופסים תאוצה כמעט כמו תכשיטי הנשים.

תכשיטים לגבר- שעון לגבר- רוב הגברים יתלהבו משעון חכם או שעון מתקדם מלא באפליקציות וגאדג’טים מיוחדים אך בהחלט ניתן למצוא גם גברים שיבחרו לענוד שעון יוקרתי מעור אמיתי בשילוב זהב או שעון מזהב ממותג שמראה על יוקרה ועל מעמד ומשמש הרבה יותר מרק סמל אופנתי זמני.

תכשיטים לגבר- שרשרת לגבר- רוב שרשראות הגברים ניתנו במתנה בבר המצווה, בחתונה או על ידי קרוב משפחה שכבר אינו איתנו ולכן לא נדיר לראות גבר עונד שרשרת זהב דקה עם תליון על צווארו. הסגנון הבולט בשרשראות גברים הוא שרשרת עדינה מזהב או מכסף עם תלון עדין או גורמט זהב של שרשרת בלבד ללא תליון. חלק מהגברים יוסיפו לו גם צמיד תואם.

תכשיטים לגבר טבעת לגבר- הטבעת הנפוצה ביותר אצל גברים אחרי טבעת הנישואין היא טבעת חותם. היום הרבה מאוד גברים בוחרים לענוד טבעת מעוצבת לנוי ולאו דווקא טבעת שניתנה עם משמעות כלשהי אלא פשוט טבעת שהם ראו ואהבו והחליטו שהיא תכשיט שמתאים עבורם.

לא משנה איזה תכשיט הגבר שלך רוצה או שאת רוצה לרכוש עבורו- לא חסרים היום מקומות לרכוש עבורו את התכשיט המתאים!

תגיות

כתיבת תגובה