5 רעיונות להצעת נישואין בקיץ

0 תגובות אחרונות
|
תכשיטי ברקוביץ
|
מרץ 29, 2022
הצעת נישואין

הצעת נישואין היא אחד הרגעים המשמעותיים, המרגשים והזכורים ביותר אצל זוגות, הרגע הזה שהיא בטח מחכה לו ואתה רוצה ליצור רגע אשר יפתיע, יקפיץ את הלב  ויחד תגיעו לשיא הרגש,  הרגע הזה שבו היא לא תוכל להגיד שום דבר אחר, חוץ מאשר כן!
בשביל ליצור את הרגע הזה צריך להכיר את בת הזוג שלך ולדעת איזה סוג הצעה הכי תטריף אותה ותוציא אותה מאיזון ותרגש אותה בטירוף בדיוק כאשר אתה תוציא את הטבעת אירוסין. הכנו לכם 10 רעיונות מרגשים, שיקפיצו את הלב להצעת נישואין בתקופת הקיץ:

  1. הצעת נישואין עם שף פרטי – הצעה רומנטית שבאה עם טעם טוב, ניתן לבחור כל לוקיישן יכול להיות בבית יכול להיות בטבע, היא לאו דווקא תבין שמדובר ברגע הגדול ככה שניתן לשמור את אלמנט ההפתעה לזמן מיוחד בארוחה ( מנה עיקרית, או בתור הקינוח ) ואז כמו שאומרים לשלוף את טבעת האירוסין ולהגיע לרגע המרגש שיוסיף עוד הרבה טעם לחיים.
  2. הצעת נישואין לאור שקיעה – בחרו לוקיישן בו מקבלים שקיעה מרהיבה, ותוכלו להנות מהצעה נישואין רומנטית ומרגשת שרואים בסרטים וקוראים באגדות.
  3. הצעת נישואין מתחת למים – אם היא ואתה חובבים מעט אקסטרים ואתה בטוח שזה משהו שהיא לא תסרב לו הצעת נישואין בזמן צלילה מתחת למים יכולה להיות רגע קסום מרגש שתשאיר אותה ללא מילים, שתשאיר בה רק תשובה אחת בה היא תוכל להנהן כן למעלה ולמטה עם הראש.
  4. הצעת נישואין בצניחה – לכאלו שבאמת אוהבים הרפתקאות ומטורפים על אקסטרים, תחזיקו חזק תסתכלו אחד על השני ואל תסתכלו למטה בכדיי שהטבעת תישאר אצלכם, ותזכרו שזהו הרגע שאתם ביחד התחלתם לעוף על החיים שלכם
  5. הצעת נישואין בהופעה חיה – הופעה של זמר/ת שאהוב על שניכם חכה לשיר ששניכם אוהבים ותזכרו שזה השיר שמתחיל חיים חדשים מסביבכם.

 

תגיות

כתיבת תגובה