5 דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם קונים תכשיטים

0 תגובות אחרונות
|
תכשיטי ברקוביץ
|
ספטמבר 3, 2017
5 דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם קונים תכשיטים

5 דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם קונים תכשיטים. החלטתם שהגיע הזמן להתחדש עם תכשיטים חדשים או סתם כי בא לכם, אך אתם לא יודעים היכן לרכוש אותם גם בגלל שיש הרבה חנויות תכשיטים וגם בגלל שתכשיטים זה לא כמו בגד, בבגד אתם רגילים למותג מסויים בגלל הגזרה או האיכות ולכן מראש אתם כבר יודעים לאיזה חנות אתם הולכים לרכוש את הבגד אך בתכשיטים כל התכשיטים נראים אותו דבר אז אתם שואלים את עצמכם מה ההבדל בין חנות אחת לשנייה למה שאקנה מאחת ולא מהשנייה, אז אם הצלחתם להתבלבל בואו ונעשה סדר.

תופתעו, תכשיטים במבט ראשון באמת הכל נראה אותו דבר, זאת אומרת שבכל חנות אפשר להשיג את העיצוב של התכשיט שראיתם אצל חברים או באינטרנט שאהבתם אותו והחלטתם שזה התכשיט שאתם רוצים וגם אם אין אותו במקרה באותה חנות אז הם יוכלו להשיג לכם אותו בלי שום בעיה אך הענין הוא שלא בכל חנות אתם יכולים להשיג אמינות, איכות, מבחר, שירות ומחיר ואלו הדברים שאתם צריכים לשים לב אליהם ולהתמקד בהם טרם אתם הולכים לרכוש תכשיט חדש ובדרך כלל על פי רוב אמינות, איכות , מבחר, שירות ומחיר זה ערכי מוסף תוצאה של וותק של שנים רבות וככל שהחנות יותר בעלת וותק אז הסיכויים הם מאוד גדולים שיש בה את הדברים שאתם באמת צריכים והם –

אמינות – זה נשמע קצת לא מציאותי אבל זה אמיתי וקורה ולא חסרים סיפורים, לפעמים קורה שקונים זהב שנמכר במחיר של זהב אמיתי אך הוא לא כזה וגם יהלומים שהם סינטטים לפעמים נמכרים כאילו הם אמיתיים או שהם אמיתיים אך מדרגים אותם יותר ממה שהם באמת מדורגים, נכון זה נראה מנותק מהמציאות אך לא חסרים סיפורים של אנשים שקנו ולאחר זמן מה רצו למכור את התכשיט לכשהגיעו לחנות תכשיטים אמרו להם שהזהב הוא לא זהב והיהלום הוא לא יהלום אמיתי או לא בדירוג נכון.

איכות –  איכות התכשיטים מאוד חשובה עבודת הצורפות בכלל והשיבוצים בפרט צריכה להיות מאוד איכותית אחרת התכשיט או היהלום יכול ליפול לכם מהיד ולא רק, הליך הייצור של הזהב עצמו צריך להיות על פי הספר החל מהתהליך הראשוני של זיקוק הזהב אחרת הזהב יהיה עם בועות, פחות נוצץ וגם פחות חזק.

מבחר – מכירים את המשפט ״אם לא רואים לא קונים״? כשזה נוגע לתכשיטים זה די נכון. פעמים שמזמינים מוצרים שלא קיימים בבית העסק וכשמקבלים אותם לא כל כך מרוצים מכל מיני סיבות, אז בתכשיטים יש סיכוי יותר גדול שזה יקרה, כי תכשיט צריך לראות אותו ענוד. וזו לא הסיבה היחידה למה צריך מבחר, מבחר גדול יכול לתת לכם יותר רעיונות מוחשיים לרכישת תכשיט שיהלום את המטרה שלכם במדויק.

שירות – שירות טוב זה לא רק חיוך אדיב, אמפטיה, התעניינות והצעה לשתות משהו, השירות האמיתי מתחיל לאחר הקנייה במידה ותרצו להחזיר או להחליף את התכשיט או אם במקרה וקרה משהו לתכשיט.

מחיר – כל דבר אפשר לקנות השאלה מה המחיר, המטרה היא לקנות תכשיט במחיר יותר טוב, כי כשקונים במחיר טוב יותר אז גם חוסכים.

לסיכום – ותק לא משקר אם חנות תכשיטים קיימת הרבה שנים זה אומר שיש בה אמינות איכות מבחר שירות ומחיר כי לולא זאת הם לא היו קיימים ובמיוחד בתחום התכשיטים שהוא שוק תחרותי מאוד והרבה שחקנים באים והולכים.

 

תגיות

    כתיבת תגובה