איך לבחור שעון לגבר?

0 תגובות אחרונות
|
תכשיטי ברקוביץ
|
ינואר 31, 2022
שעונים לגבר

שעון הוא אחד מפריטי האופנה שאף פעם לא יוצאים מהאופנה, לא כשמדובר בשעון לאישה ולא כשמדובר בשעון לגבר. אצל גברים הבחירה היא קצת יותר קשה, השעון צריך להיות מותאם לאופי שלהם וגם להחזיק לאורך זמן שכן הם נוטים להחליף פחות שעונים מאישה. שעון כבר מזמן לא נועד רק בשביל להצביע על השעה וכבר מזמן הפך לאקססורי יוקרתי ובעל חשיבות.

הדגשים בבחירת שעון לגבר:

האם הגבר שלך אוהב שעונים יוקרתיים ואלגנטיים? או אולי יעדיף שעון ספורט ? או שמה שמתאים לו בכלל זה שעון מתוחכם ומתקדם? כל גבר אוהב שעון אחר אבל לפני שעוברים לטעם האישי, יש כמה דברים כלליים בבחירת שעון לגבר, בעיקר כשמדובר בבחירת שעון יוקרתי לגבר.

חשוב להקפיד על מותג איכותי ברמה גבוהה בכדי לא לרכוש שעון שיפסיק לעבוד מתחת למים או שהרצועה שלו תיקרע במהרה. לאחר הסינון של האיכות ובחירת המותג אפשר לעבוד לדגשים הכלליים בבחירת השעון:

דגש ראשון- גודל השעון:

בגודל השעון הכוונה היא בעיקר לקוטר שלו. במידה ולגבר שלו מיועד השעון יש יד גדולה ורחבה יחסית שעון בעל קוטר קטן ורצועה דקה מדי יראה לא פרופורציונאלי , ואותו הדבר לדבי גבר עם יד קטנה ודקה ושעון גדול משי. חשוב לבחור קוטר מתאים ובאופן כללי שעון בגודל בהתאם ליד.

דגש שני- הרצועה של השעון:

גם אורך הרצועה וגם רוחב הרצועה חשובים. חשוב לבחור רצועה שניתן להקטין ולהגדיל וכן בעובי שמתאים ליד של הגבר עבורו רוכשים את השעון. כמו כן אפשר לבחור בין רצועת עור לרצועת בד ואפילו לשלב רצועת מתכת למי שאוהב שעון יוקרתי לגבר.

דגש שלישי- השימוש של השעון:

כאמור, התפקיד של השעון הוא מזמן לא רק להראות מה השעה. חשוב שתדעו מראש למה השעון ישמש שכן לשעון שמיועד לספורט יש פונקציות אחרות משעון שמיועד לאירועים רשמיים. אם מדובר באיש עסקים הוא בעיקר יצטרך שעון אלגנטי קל לקריאה ואם מדובר באיש דיגיטלי שאוהב גאדג’טים כדאי להשקיע בשעון חכם עם אפשרות של שליחת הודעות ועוד פונקציות למיניהם.

דגש רביעי- מחיר ואמינות:

כמובן שלא צריך לרכוש את השעון הכי יקר אבל גם אל תמהרו לרכוש את הכי זול. חשו למצוא חנות בה אפשר לבדוק ולמדוד את השעון, לראות אותו ולהתרשם ממנו ולקבל עליו מחיר טוב ואחריות. כמו כן אם יש מותג מסוים של שעון שאתם מעדיפים בדקו והשוו מחירים ברשת אך זכרו לרכוש במקום אמין עם אפשרות החזרה או החלפה במידת הצורך.

בשלב האחרון כמובן קחו בחשבון גם צבע וצורה ותוספת של קישוטים והרי לכם מתנה מושלמת לגבר.
ניתן לעבור על הקלוקציה החדשה של שעוני ראדו, אשר ידועים כשעוני יוקרה פולרים לגבר.

תגיות

    כתיבת תגובה