שעונים לגבר: למה אנחנו משקיעים במבחר ענק לגבר

0 תגובות אחרונות
|
תכשיטי ברקוביץ
|
יולי 2, 2017
שעונים לגבר

להשקיע במבחר ענק של שעונים לגבר בלי שום קשר לפמניזם ושובינזים זה צורך המציאות, נכון קרה שפעם אחת שהלכתם לחנות פארם בשביל לקנות שאמפו או דורדארנט ושאלתם את המוכר או המוכרת איפה זה המחלקה לגבר ובדרך עברתם ליד המחלקה לאשה והתאכזבתם למה רק לאשה יש את המבחר הענק הזה ואנחנו הגברים צריכים להסתפק במותג או שניים? אז אצלנו העסק שונה.

בעבר לא היה הרבה אופציות במבחר של שעונים לגבר היצרנים בתחום של שעונים וגם תכשיטים הם שקבעו את הטון ופנו לסקטור הנשי היות והוא הצרכן מספר אחת בכל תחום ובמיוחד בתחום התכשיטים והשעונים כיום כולם מבינים שהגבר החדש הוא כבר לא כמו בעבר היום מסיבות כאלה ואחרות הגבר נהפך להיות יותר עדכני והגברים של היום מודעים לטיפוח ומראה החיצוני ולשם כך נוטים לצרוך מוצרים באופן שוטף לא פחות מהנשים, הגברים של היום הם שהביאו את היצרנים לחשב מסלול מחדש ולפתח ליין של מבחר ענק של מוצרים ובכללם שעונים לגבר, אפשר למצוא שעונים מכל המותגים המובילים היום בעולם עם יהלומים משובצים מזהב טהור בכל הצבעים ואף דגמים יותר פשוטים בכל הצבעים והסגנונות הכל לפי הטעם של הלקוח כל אחד יכול למצוא את השעון עם הטעם האישי שלו במגוון מחירים ואיכויות.

כשענים ותכשיטנים מאז 1949 בישראל ועוד הרבה לפני עוד ברוסיה למדנו להכיר את הצרכים ואת הטעם של הלקוחות שלנו שהם בעצם יותר מסתם לקוחות אלא יותר כחלק מהמשפחה שלנו ולכן אנחנו מציעים לכם מבחר ענק של שעונים.

אצלנו תוכלו למצוא את המתוגים המוכרים והפחות מוכרים בישראל לדוגמא – טאג, טיסוט, סרטינה, גי סי, הדוקסיות, ריימונד וייל, ראדו, גאס, קלוין קליין, בוס, מייקל קורס, אוריינט, מיכאל הרבליין, גי שוק, לואיס אררד, באלמיין, ועוד

כמו כן ניתן להזמין אצלנו מותגי יוקרה – ברייטלינג ועוד, הכל באחריות יבואן הרשמי בישראל

לסיכום

אתם מוזמנים לבקר אותנו בתכשיטי ברקוביץ ואנו בטוחים שתמצאו שעון לפי הצורך שלכם הטעם שלכם וגם התקציב שלכם ואם במקרה אין לנו אותו בתצוגה אז נזמין לכם אותו.

בואו לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות

תגיות

    כתיבת תגובה